Nienadówka, Chmielnik i Hucisko - będzie się działo!

• autor: karozog04, 2017-10-13 21:33

Zapowiada się kolejny arcyciekawy weekend piłkarski z udziałem drużyn Włókniarza. Miejmy nadzieję, że kolejny zakończony kompletem 9 punktów!

Po świetnym poprzednim, przyszła kolej na następny piłkarski weekend! Tym razem wszystkie drużyny swoje mecze rozegrają na boiskach rywali. Trampkarze w Nienadówce, juniorzy w Hucisko a seniorzy w Chmielniku. Poprzeczka po ostatnim weekendzie postawiona jest bardzo wysoko, ponieważ wówczas wszystkie trzy drużyny zgarnęły komplet punktów. Miejmy nadzieję, że i tym razem nasze drużyny podołają i do Rakszawy wrócą z bagażem puntów.

Trampkarze:

Chłopakom Arka Piwińskiego brakuje regularności. Zwycięstwo, porażka, porażka, zwycięstwo. Pora zacząć regularnie wygrywać. Pierwszy krok ku temu nasi najmłodsi piłkarze mogą wykonać w Nienadówce. Właśnie tam w najbliższą sobotę zmierzą się z miejscowym Plantatorem. Po ostatnim zwycięstwie nad osłabioną kadrowo Budovią zapewne dodało chłopakom pewności siebie, zatem możemy liczyć na kolejne trzy punkty. Początek meczu z Plantatorem w sobotę (14.10) o godzinie 13:00!

Juniorzy:

Regularności na pewno nie brakuje juniorom, którzy tylko raz w tym sezonie zaznali smaku porażki, jednak nawet to nie przeszkodziło im w tym, by po sześciu kolejkach wygodnie rozsiąść się na fotelu lidera. W Hucisku powalczą oni o to, by na tym fotelu zostać jak najdłużej. Zadanie będzie jednak trudne, ponieważ miejscowa Jedność na pewno punktów za darmo nie odda. Przewagą gospodarzy będzie małe boisko, jednak to na pewno nie problem dla podopiecznych Jana Rocheckiego, którzy w tym sezonie pokazali, że potrafią wygrywać wszędzie. Mecz w Hucisku odbędzie się w sobotę (14.10) o godzinie 11:00!

Seniorzy:

Najważniejszy mecz weekendu z udziałem drużyny Włókniarza odbędzie się w Chmielniku, to właśnie tam seniorzy zmierzą się z miejscową Galicją. Po czterech zwycięstwach z rzędu, miejmy nadzieję, że przyjdzie i piąte. Tym bardziej, że Galicja w A klasie radzi sobie przeciętnie. Dotychczas w ośmiu meczach udało jej się zdobyć zaledwie jeden punkt, wywalczony w starciu z Dąbrówkami. Jedno oczko pozwala zajmować im dopiero przedostatnią lokatę. Wyprzedzają oni tylko Pogórze Bachórz. Trzy punkty wydają się być zatem obowiązkiem, jednak to właśnie takie mecze sprawiają największe problemy.

Kadra Włókniarza na to spotkanie nie powinna ulec znacznej zmianie względem ostatniego meczu. Na ławce zabraknie juniorów, Filipa i Kacpra Waniowskich, jednak ich miejsce zajmie inny z juniorów, Jakub Leja. Innych zmian raczej być nie powinno.