Hitowe starcie z Wisłokiem!

• autor: karozog04, 2017-09-08 19:37

W niedzielę seniorzy Włókniarza rozegrają świetnie zapowiadający się mecz z Wisłokiem Czarna! Obydwie drużyny przed tym starciem mają w lidze status niepokonanych!

W niedzielne popołudnie seniorzy Jana Rocheckiego rozegrają kolejny mecz w ramach czwartej kolejki klasy A. Tym razem zmierzą się oni na własnym boisku z Wisłokiem Czarna. Spotkanie to zapowiada się niesamowicie ciekawie, ponieważ Włókniarz, podobnie jak rywale, wciąż jest drużyną niepokonaną! Początek meczu o godzinie 15:00!

Sytuacja kadrowa:

Sytuacja kadrowa seniorów z meczu na mecz wydaje się zmierzać do perfekcji. W niedzielnym meczu trener Jan Rochecki będzie mógł skorzystać prawdopodobnie ze wszystkich trenujących zawodników. Znak zapytania stawiamy jednak przy nazwiskach dwóch zawodników. Pierwszym z nich jest Krzysztof Kus, który nie pojawił się na boisku od dwóch spotkań, natomiast drugim Kamil Weremiński, którego z nieznanych nam powodów zabrakło w Łańcucie. W niedzielę nie może na pewno zagrać zawieszony za czerwoną kartkę Bartek Poterek.

Rywal:

W czwartym spotkaniu tego sezonu naszym seniorom przyjdzie się zmierzyć z niepokonanym w tym sezonie Wisłokiem Czarna. Drużyna ta po 4. kolejkach zajmuje w tabeli czwarte miejsce z jednakową liczbą punktów co Włókniarz, jednak to ekipa z Rakszawy ma lepszy bilans bramek. W dotychczasowych spotkaniach Wisłok mierzył się kolejno z Dąbrówkami (3-2), Wólką Podleśną (0-0), a także Galicją Chmielnik (3-0). Mecze z tą drużyną w ostatnim sezonie układały się różnie. Najpierw na wyjeździe przegraliśmy 0-2, by później na własnym boisku w szalonym meczu wygrać 4-3. Przed niedzielnym spotkaniem ciężko wskazać faworyta, jednak jednego możemy być pewni! W Rakszawie zapowiada się niesamowite widowisko!