Pajacyk

Aktualności

W dorosłość z hat-trickiem

• autor: Bolek12, 2017-05-02 09:28

W sobotę swoje 18-te urodziny obchodził napastnik Włókniarza Krystian Cisek i ten piękny dzień okrasił trzema golami. Nasi juniorzy starsi wygrali z Błażowianką 5:0.

Pierwsza połowa wcale nie zapowiadała wysokiego zwycięstwa rakszawian. Mecz był wyrównany i goście też mieli kilka szans na zdobycie bramki. Tuż przed przerwą Hubert Babiarz wyprowadził Włókniarza na prowadzenie, dzięki czemu w drugiej części grało się już łatwiej. Świętowanie urodzin rozpoczął Krystian Cisek, trafiając do siatki trzy razy. Drugą bramkę dorzucił też Hubert Babiarz.

Po ubiegłotygodniowej wpadce w Handzlówce nasi juniorzy kontynuują zwycięską serię i umacniają się na drugim miejscu w tabeli (pierwsza Pogoń Leżajsk jest raczej poza zasięgiem). Następny mecz 5 maja w sobotę z Dębem Kosina na wyjeździe.

14 kolejka - 29 kwietnia 2017 roku, godz. 11.00
WŁÓKNIARZ - BŁAŻOWIANKA Błażowa = 5:0 (1:0)
b: Krystian Cisek 3 (51', 61', 72'), Hubert Babiarz 2 (42', 56')

Skład: Radosław Piątek - Jakub Wałczyk, Kacper Waniowski, Filip Waniowski, Dawid Wiktor (46' Karol Wałczyk) -  Marcin Lęcznar (46' Jakub Leja), Mateusz Mazur (65' Patryk Baj), Dawid Mielniczek, Kamil Trojan - Hubert Babiarz, Krystian Cisek.

W sobotę grali też juniorzy młodsi. Znowu był problem z zebraniem kadry i trener Arkadiusz Piwiński pojechał do Dylągówki w 10-osobowym składzie. W tej sytuacji było ciężko o zwycięstwo i skończyło się na porażce 1:3.

Już dzisiaj o godz. 14.30 juniorzy młodsi grają kolejny mecz - Włókniarz na własnym stadionie zmierzy się z Iskrą Jawornik Polski. Po 14. kolejce drużyna trenera Arkadiusza Piwińskiego z 13 punktami na koncie zajmuje 7. miejsce w tabeli.