Pajacyk

Aktualności

Ósma wygrana z rzędu

• autor: Bolek12, 2017-04-11 16:14

Świetną passę z jesieni kontynuują nasi juniorzy starsi, którzy w sobotę zainaugurowali rundę wiosenną. Grając w roli gospodarza w Wólce Niedźwiedzkiej, pokonali rywala 3:1.

Do przerwy to formalni goście prowadzili 1:0 i dopiero w 60. minucie wyrównał Hubert Babiarz. Końcówka należała już zdecydowanie do Włókniarza - drugi raz trafił Hubert Babiarz, bramkę dorzucił też najlepszy strzelec Krystian Cisek i rakszawianie zanotowali ósmą wygraną z rzędu. Tym samym umocnili się na drugim miejscu w tabeli klasy "A".

12. kolejka - 8 kwietnia 2017, godz. 11.00
WŁÓKNIARZ - ORZEŁ Wólka Niedźwiedzka = 3:1 (0:1)
b: Hubert Babiarz 2, Krystian Cisek

Skład: Radosław Piątek - Patryk Baj (46' Marcin Lęcznar), Mateusz Mazur, Dawid Mielniczek, Kamil Trojan - Jakub Wałczyk, Kacper Waniowski, Filip Waniowski, Dawid Wiktor (65' Jakub Leja) - Hubert Babiarz, Krystian Cisek.

Tydzień przed startem ligi juniorzy rozegrali też sparing na wyjeździe z Wisłokiem Czarna. Zwyciężyli 3:1, wszystkie bramki strzelił Krystian Cisek.