Pajacyk

Aktualności

W jedenastu dali radę

• autor: Bolek12, 2017-04-08 22:02

Juniorzy młodsi trenera Arkadiusza Piwińskiego na inaugurację rundy wiosennej pojechali do Borka Starego "gołą" jedenastką. Mimo że do przerwy przegrywali 0:2, w drugiej połowie wykrzesali z siebie dodatkowe siły i zremisowali 2:2.

Pierwsza połowa w wykonaniu zawodników Włókniarza była słaba i Start zasłużenie prowadził dwiema bramkami. Natomiast w drugiej rakszawianie znacznie się poprawili, dzielnie walczyli i zastosowali wysoki pressing, co poskutkowało dwoma golami.

Kapitalny debiut w drużynie Włókniarza zaliczył Kacper Kurasiński, który zanotował gola i asystę. Najpierw sam minął trzech zawodników i oddał celny strzał przy słupku. W kolejnej akcji świetnym prostopadłym podaniem "wypuścił" Kacpra Bolesławskiego, który w sytuacji sam na sam z bramkarzem uderzył świetnie "fałszem" w stronę dalszego słupka.

Boisko było nierówne, więc mnożyły się niedokładności i faule, w drugiej połowie sędzia musiał często sięgać do kieszonki z żółtymi kartkami. Obie drużyny do końca walczyły o zwycięską bramkę, jednak remis jest na pewno sprawiedliwym wynikiem.