Ostatni sprawdzian na szóstkę

• autor: Bolek12, 2017-03-25 17:33

Włókniarz w ostatnim meczu sparingowym przed startem rundy wiosennej strzelił aż sześć goli Herkulesowi Trzebuska. Hat-trickiem popisał się Dawid Kania.

Był to ostatni test przed meczami ligowymi, trener Jan Rochecki na tydzień przed inauguracją postanowił dać odpocząć zawodnikom.

W Trzebusce piłkarze z Rakszawy byli zdecydowanie lepsi. Z bardzo dobrej strony pokazał się Dawid Kania, który dołączył do zespołu po zakończeniu sezonu siatkarskiego (jest podstawowym zawodnikiem Anilany Rakszawa, występującej w III lidze siatkówki mężczyzn).

Sparing - 19 marca 2017 roku, godz.13.30
HERKULES Trzebuska - WŁÓKNIARZ = 1:6 (1:2)
b: Dawid Kania 3, Bartosz Cygan, Grzegorz Buszta, Sebastian Motyl

Skład: Artur Skop - Dominik Ożóg, Łukasz Skoczylas, Damian Tarała - Grzegorz Buszta - Damian Maciuła, Łukasz Skoczylas, Sebastian Motyl, Bartłomiej Poterek - Dawid Kania, Bartosz Cygan oraz Radosław Piątek, Kamil Weremiński, Andrzej Mączka, Daniel Kolasa, Krzysztof Kus.