Jeszcze wiele pracy przed nami

• autor: Bolek12, 2017-02-26 20:40

W kolejnym sparingu Włókniarz zmierzył się na stadionie w Hucisku k. Głogowa Małopolskiego z Rzemieślnikiem Strażów. Udało nam się wygrać 4:3, choć gra nie porywała.

Sparing - 25 lutego 2017 roku, godz. 13.30
RZEMIEŚLNIK Strażów - WŁÓKNIARZ = 3:4 (2:2)
b: Łukasz Lorenc, Damian Maciuła, Daniel Kolasa, Bartosz Cygan

Skład: Artur Skop - Damian Tarała, Krzysztof Kus, Łukasz Skoczylas, Krystian Rozwód - Arkadiusz Piwiński, Łukasz Lorenc, Sebastian Motyl, Bartłomiej Poterek - Damian Maciuła, Kamil Weremiński oraz Radosław Piątek, Bartosz Cygan, Daniel Kolasa.

Trener Jan Rochecki o meczu:

- Na tle przeciwnika, który w ligowej tabeli jest niżej od nas, nie zaprezentowaliśmy się najlepiej. Wydarzenia na boisku potwierdzają po raz kolejny, jak wiele jeszcze pracy przed nami. Chociaż po pierwszej serii gier kontrolnych jesteśmy krok bliżej ustawienia na pierwszy mecz ligowy. Jednak, jak wiadomo, jest jeszcze ponad miesiąc do startu rozgrywek i może być różnie.

Z różnych przyczyn nie zagrali Andrzej Mączka, Marcin Dziełak, Grzegorz Buszta i Dawid Kania. W następnym sparingu też szykują się absencje z powodu większych i mniejszych urazów. Pracujemy jednak dalej cierpliwie. Nie jest łatwo, ale chłopcy starają się, pracują ciężko. Widać, że im zależy.