Minimalna porażka z Koroną Rzeszów

• autor: Bolek12, 2016-03-13 17:36

Kolejny sparing piłkarze Włókniarza rozegrali wcześnie w niedzielę - o godz. 10.00 zmierzyli się z Koroną Rzeszów na boisku ze sztuczną nawierzchnią na obiektach Stali Rzeszów. Podopieczni Piotra Górki ulegli minimalnie 1:2, do siatki trafił Kamil Weremiński, który znów strzela dla Włókniarza po dłuższej przerwie.

Sparing - 13 marca 2016 roku, godz. 10.00
KORONA Rzeszów - WŁÓKNIARZ = 2:1 (1:1)
b: Kamil Weremiński

Skład: Wolańczyk - Tarała, Kus, Skoczylas, Kulka - Poterek, Rozwód, Lorenc, Szawarzyński, Wereminski - Piwiński oraz Piątek, Karpiński, R. Babiarz.

Trener Piotr Górka o meczu:
- Wynik mógłby być całkowicie odmienny, gdyby nasze akcje skrzydłami kończyły się dokładnymi podaniami. Brakło tego ostatniego zagrania. Niestety, wróciliśmy do naszej najgorszej przypadłości, czyli w zupełnie niegroźnych sytuacjach sami sobie prokurujemy gole.