Przegrane derby na koniec rundy jesiennej

• autor: Bolek12, 2015-11-10 14:33

W ostatnim meczu ligowym w roku 2015 roku Włókniarz musiał uznać wyższość lokalnego rywala z Żołyni. Błękit zwyciężył 3:0, choć trzeba przyznać, że wynik nie do końca odzwierciedla dość wyrównany przebieg meczu. Niestety, przez większą część gry zespół Piotra Górki musiał radzić sobie w dziesięciu, co z pewnością miało wpływ na końcowy wynik.

13. kolejka - 8 listopada 2015 roku, godz. 14.00
BŁĘKIT Żołynia - WŁÓKNIARZ = 3:0 (1:0)

Skład: Wolańczyk - N. Buszta, Kus, Skoczylas (65' Tarała), Mączka (69' Poterek), G. Buszta (15' R. Babiarz), Lorenc, Rozwód, Kulka (81' Ożóg, 89' Piątek), Kania, B. Cygan (45' Karpiński).

Żółta kartka: Andrzej Mączka.

Czerwona kartka: Rafał Babiarz 18' (niesportowe zachowanie).

Opinia trenera o meczu:

- Kluczowym momentem była 15. minuta, kiedy to G. Buszta musiał opuścić boisko z powodu kontuzji, a jego miejsce zajął R. Babiarz. Popularny "Guma" nie dotknął nawet piłki, bo zaraz po wejściu ujrzał czerwony kartonik. W dziesięciu mieliśmy przewagę, atakowaliśmy, ale nic z tego nie wynikało. Przeciwnik spokojnie wyczekał na swojej połowie aż opadniemy z sił i po kontrach strzelił kolejne gole. Ostatniego straciliśmy grając w dziewięciu, ponieważ Dominik Ożóg doznał kontuzji, a nasz rezerwowy bramkarz nie był jeszcze przygotowany do zmiany.