Trzy mecze, zero punktów

• autor: Bolek12, 2015-10-15 08:54

Trochę ostatnio zapomnieliśmy o aktualizacji strony, ale nie było i też pozytywnych informacji do przekazania. Włókniarz miał do rozegrania trzy mecze na szczycie tabeli i po porażce w Handzlówce również w dwóch kolejnych starciach z Wolą Dalszą i Jawornikiem Polskim musiał uznać wyższość rywali. Trudno, to tylko sport, czekamy na kolejne mecze i odwrócenie niedobrej passy.

9. kolejka - 11 października 2015 roku, godz. 15.00
WŁÓKNIARZ - LKS Wola Dalsza = 1:2 (1:1)
b: Andrzej Mączka 5' (rzut wolny)

Skład: Wolańczyk - Tarała (83' Poterek), Kus, N. Buszta - Mączka, Skoczylas (81' Ożóg), Rozwód, Lorenc, G. Buszta (72' R. Babiarz) - Kania, Piwiński (55' Karpiński).

Trener Piotr Górka o meczu:

- Upiory z poprzedniego sezonu wróciły. Prowadziliśmy 1:0, kontrolowaliśmy grę, a potem w zupełnie niegroźnych sytuacjach sprokurowaliśmy gole przeciwnikom, podając im jak na tacy ważne 3 punkty.

10. kolejka - 18 października 2015 roku, godz. 15.00
ISKRA Jawornik Polski - WŁÓKNIARZ = 4:2 (4:0)
b: Maciej Kulka 77', Bartosz Cygan 87'

Skład: Wolańczyk - N. Buszta, Kus, Mączka, Ożóg (45' Tarała), Rozwód (71' Karpiński), G. Buszta (60' Piwiński), Kulka, Lorenc, Kania (65' B. Cygan), R.Babiarz.

Opinia trenera o meczu:

- Mieliśmy zagrać agresywnie, mieliśmy określone zadania taktyczne, tymczasem niektórzy zawodnicy wyglądali, jakby nie byli na odprawie przedmeczowej. Ponadto po pierwszym straconym golu moi piłkarze wpadli w jakiś letarg i biernie przyglądali się, jak przeciwnicy strzelają kolejne gole. W drugiej części podnieśliśmy się z kolan, ale na korzystny rezultat było już za późno.